Programma 2015

DINSDAG 4 AUGUSTUS

20.00 uur tot 22.00 uur: Opening in de Molen van Goedereede door  de waarnemend burgemeester van de gemeente Goeree-Overflakkee, de heer J.P.J. Lokker , muzikaal omlijst door Erik van den Berge met een hapje en drankje.

WOENSDAG 5 AUGUSTUS

13.30 uur: Kinderworkshop op de Markt, thema “Solar – Mobile ” begeleid door Marias en Ellen van de Kunststichting , bijdrage voor de materialen 2,00 € per kind.

20.00 uur: Speciale rondleiding door Harald Jassoy voor de donateurs en genodigden.

19.30 en 20.30 uur: Theatergroep SPIEGEL(t)JE : onder regie van Lenny de Raaij speelt Rien Gielbert de “Laatste voorstelling ” van Robert Scherjon , in de schuur van de familie Goekoop, De Pad 9 . Inschrijving bij de VVV Ouddorp, entree : 7,50 €.

DONDERDAG 6 AUGUSTUS

10.00 uur: Rondleiding langs de ramen, galeries en ateliers door Harald Jassoy, bijdrage 5,00 € p.p.

14.00 uur: Demon: Zang van Annelies Driesse met pianobegeleiding van Iryna Zhynkina, in de kerk van de  Hervormde Gemeente Goedereede (PKN).  Tevens is er alle dagen een expositie met het werk van Hans Bette.

20.00 uur: Performance “In gesprek TUU..T ” , in de schuur van de familie Goekoop De Pad 9, toegang gratis! Aansluitend muziek van het duo ” Nieuwe Wijn “.

VRIJDAG 7 AUGUSTUS

19.30 tot 21.30 uur: Muziek en performance door de band Sassenachs.

22.00 tot 24.00 uur: Muziek en spektakel door de band AC/Dixi.

ZATERDAG 8 AUGUSTUS

10.30 uur: Rondleiding langs de kunstwerken en locaties door Harald Jassoy, bijdrage 5,00 € p.p.

12.00 tot 13.00 uur: Beiaardconcert door Mannes Hofsink, stadsbeiaardier van de gemeente, Meppel.

13.00 tot 17.00 uur: Live muziek op de markt door : DARK ROSIE  en NOMAD SWING.

14.00 tot 18.00 uur: Dan kunt u uw portret laten knippen door portretknipster Jeanette Silhouette.

vanaf 13.00 uur: Bij de galeries en locaties optredens van Yesterday’s  Papers.

vanaf 14.00 uur: Bij galerie Dolieslager de zanggroep SIXPACK met liedjes uit de jaren zestig.

14.30 en 17.00 uur: Zang van Annelies Driesse met pianobegeleiding van Iryna Zhynkina, in de kerk van de Hervormde Gemeente Goedereede(PKN). Tevens is er een expositie met het werk van Hans Bette.

17.15 tot 19.00 uur: Afsluiting met performance en muziek door de band Sassenachs.

Het bestuur behoud het recht om programma onderdelen te wijzigen.

juni 26th, 2015 door Webmaster